Narożnik w kształcie litery U

Narożniki na wymiar

Zabudowa.radom.pl: Warszawa, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Lublin, Kraków, Katowice.

Duże narożniki na indywidualne zamówienie klienta, narożnik modułowy z funkcją spania, kanapa rozkładana rogówka od Producenta mebli tapicerowanych.

sofy na wymiar

kanapy na wymiar

Jak dobrać odpowiednią sofę?

Sofa na wymiar to podstawowy mebel, który musi zaleźć się w każdym salonie. W czasach, gdy mamy ogromny wybór mebli wypoczynkowych, mnogość propozycji może przerażać i utrudniać podjęcie decyzji zakupowej. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, którymi można kierować się podczas wyboru sofy.

sofy rozkładane

Kanapy na wymiar- Rodzaj i rozmiar

W pierwszej kolejności trzeba określić, czy sofa ma nam służyć wyłącznie do siedzenia, odpoczywania, czy ma pełnić również funkcję łóżka do spania. Dużą rolę odgrywa także wielkość pomieszczenia, w którym będzie stała, jej rozmiar musi być odpowiedni. W małych salonach dobrze sprawdzi się sofa narożna rozkładana, w przypadku większych przestrzeni można pozwolić sobie na kanapy modułowe na wymiar. Jeżeli nie mamy wyobraźni przestrzennej, zawsze można ułożyć na podłodze gazety w kształcie i rozmiarze kanapy na zamówienie, aby sprawdzić, czy na pewno będzie to rozwiązanie praktyczne.

Sofy na wymiar - Obicie i kolor

Obicie i kolor Sofy narożne rozkładane na wymiar można spotkać w dwóch rodzajach obić – tkaninowych albo skórzanych. Trudno tutaj udzielić jednoznaczniej odpowiedzi, które rozwiązanie będzie najlepsze. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji, gustu oraz potrzeb rodziny. Tapicerki wykonane z tkaniny, z pewnością będą przyjemniejsze w dotyku, nie będą tak chłodne, jak obicia skórzane. Obecnie bardzo rzadko można spotkać sofy narożne rozkładane wykonane z prawdziwej skóry, skóra ekologiczna cieszy się większą popularnością, warto wiedzieć, że wraz z upływem lat niestety może się kruszyć. Jeżeli chodzi o kolory, to sofy narożniki są dostępne w wielu barwach, począwszy od stonowanych, uniwersalnych szarości, po jaskrawe, nasycone kolory, które przyciągają uwagę. Pamiętajmy, aby mieć na uwadze względy praktyczne – jasna sofa narożna rozkładana wprawdzie prezentuje się bardzo efektownie, ale będzie widoczne na niej każda, nawet najdrobniejsze zabrudzenie czy sierść zwierząt. Dlaczego sofy narożniki to najlepsze rozwiązanie? Narożniki cieszą się ogromną popularnością i trudno się temu dziwić, ponieważ są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Sofy narożne na wymiar to doskonała opcja do małych pomieszczeń, ponieważ można dzięki temu wykorzystać całą dostępną przestrzeń.

Dodatki do narożników na wymiar